JUMPLINK
Wsparcie serwisowe

Wsparcie serwisowe

Sieć serwisowa

Struktura serwisu
Serwis marki Saunier Duval to blisko 1000 autoryzowanych instalatorów i serwisantów, skupionych wokół 9 Centrów Serwisowych (CS), zlokalizowanych na terenie całej Polski. Do zadań centrów należy nadzór nad siecią serwisową w regionie, koordynacja wszelkich działań serwisowych, pomoc w trudnych lub nietypowych sytuacjach oraz zagwarantowanie dostępności części zamiennych w regionie.

Autoryzowani instalatorzy i serwisanci
W zależności od posiadanych uprawnień oraz głównego profilu prowadzenia działalności, rozróżniamy dwie podstawowe grupy: instalatorów i serwisantów autoryzowanych. Adres firmy autoryzowanej można w łatwy sposób znaleźć dzięki wyszukiwarce, która umożliwia odnalezienie instalatora lub serwisanta w zależności od lokalizacji Klienta, typu urządzenia oraz rodzaju czynności serwisowej, co znacznie ułatwia wybór właściwego partnera. Adresy form dostępne są także u konsultantów infolinii: 801 80 66 66.

Lista serwisantów i instalatorów marki Saunier Duval

Zanim wezwiemy serwis
Saunier Duval posiada profesjonalny Dział Techniczny. Konsultanci służą pomocą w doborze i kompletacji urządzeń, w rozwiązywaniu problemów podczas instalacji lub napraw oraz wszechstronnym doradztwem techniczno-handlowym. Klienci mogą tutaj także uzyskać adresy zajmujących się instalacją, naprawami i przeglądami technicznymi oraz firm serwisowych uprawnionych do napraw gwarancyjnych.

Zgłoszenie awarii
W razie awarii, Klient może skontaktować się bezpośrednio z instalatorem, który instalował urządzenie grzewcze. Jeśli urządzenie posiada gwarancję, użytkownik powinien skontaktować się z serwisantem wykonującym naprawy gwarancyjne lub Infolinią. Adresy autoryzowanych serwisantów dostępne są na stronie internetowej lub pod numerem infolinii: 801 80 66 66.

Rozruch i pierwsze uruchomienie urządzenia
Pierwsze uruchomienie kotłów kondensacyjnych marki Saunier Duval musi być dokonane przez autoryzowanego instalatora lub serwisanta – jest to warunek konieczny do uzyskania gwarancji producenta. Usługa pierwszego uruchomienia jest bezpłatna (klient pokrywa jedynie koszty dojazdu).
W przypadku kotłów niekondensacyjnych i gazowych podgrzewaczy wody pierwsze uruchomienie przez autoryzowanego instalatora nie jest wymagane.

Serwis gwarancyjny
Saunie Duval udziela 24-miesięcznej gwarancji na przepływowe podgrzewacze wody, kotły wiszące, kotły stojące, zasobniki i regulatory. Warunkiem uzyskania 24-miesięcznej gwarancji jest wykonanie przeglądu technicznego w okresie pomiędzy 8 a 12 miesiącem eksploatacji urządzenia. Przegląd musi zostać wykonany przez uprawniony Serwis Autoryzowany. Szczegółowe warunki gwarancji zawarte są w karcie gwarancyjnej urządzenia.