Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Komfort ciepłej wody dzięki urządzeniom Saunier Duval!

Poznaj historię naszych bohaterów i skorzystaj z komfortu jaki gwarantują nasze urządzenia.

Skończyła się ciepła woda pod prysznicem?

Czy znasz tą sytuację w której odkręcasz kurek, a tam zimna woda? Albo tą w której uświadamiasz sobie, że temperatura wody nagle zaczyna spadać, a Ty masz na sobie mydło i w pośpiechu kończysz prysznic? Bądź jak Wojtek i Beata, wymień swój stary kocioł na urządzenie Saunier Duval i ciesz się ciepłą wodą na kiwnięcie palcem tak długo jak tylko chcesz.

Nasze kotły mogą być instalowane w nowych inwestycjach, jak również w modernizowanych obiektach. Chcesz porozmawiać ze specjalistą o odpowiednim urządzeniu dla Twoich potrzeb- zadzwoń do nas.

Dwie łazienki w domu, a jedna woda?

Skończ z czekaniem na ciepłą wodę bo ktoś inny się kąpie! Zapewnij w swoim domu dostęp do ciepłej wody dla wszystkich- żony, męża, córki, syna, babci, dziadka, teściowej, świekra, zięcia, wnuka, a nawet znajomych, czyli Janka, Grubego, Joli, Kasi, Koziego ... Wysoka wydajność urządzeń marki Saunier Duval pozwalają na czerpanie ciepłej wody w wielu miejscach jednocześnie bez utraty komfortu.

Potrzebujesz instalatora, który profesjonalnie wykona instalacje w Twoim domu...? Świetnie się składa,znajdziesz go tutaj.

Wybierz swój nowy kocioł!

W naszej ofercie możesz znaleźć nowoczesne i efektywne energetycznie urządzenia do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Wieloletnie doświadczenie i jakość wykonania zapewniają niezawodną pracę urządzeń przez długie lata. Do wyboru są kotły wiszące/stojące, z zasobnikiem lub bez, o różnej mocy i wymiarach zewnętrznych tak, aby każdy znalazł produkt skrojony na własne potrzeby. Poznaj nasze kotły klikając w wybrany produkt.

Nowoczesny kocioł z zasobnikiem!

Nowość

Nowa jakość w atrakcyjnej cenie!

Sprawdzona konstrukcja i długa żywotność!