Proste ogrzewanie. Proste Chłodzenie. Po prostu ekonomicznie.

Nowa generacja pomp ciepła dla Twojego domu. Aby zapewnić Ci 100% komfortu, nasze pompy ciepła wykorzystują w 75% darmowe ciepła z otoczenia i zaledwie w 25% energię elektryczną.

Jak kupić?

Dlaczego pompy ciepła są przyszłościowe?

Są po prostu wydajne, czyli zapewniają niższe koszty energii

Pompy ciepła zapewniają bardziej ekonomiczne, efektywniejsze i przyjaźniejsze dla środowiska wykorzystanie energii odnawialnej niż jakakolwiek inna technologia.


Korzystając z około 75% darmowego ciepła z otoczenia i około 25% energii elektrycznej, pompy ciepła generują ciepło potrzebne do utrzymania komfortu cieplnego w domu i dostarczenia ciepłej wody. Dzięki zintegrowanej funkcji chłodzenia mogą one również zapewnić Ci komfort w lecie. Dzięki pompie ciepła możesz sprawić, że Twój dom będzie przyjemniejszym miejscem, zmniejszając jednocześnie koszty energii i pomagając chronić nasze środowisko.

Jak działa nasza niezawodna technologia?

Pompy ciepła wykorzystują tę samą zasadę działania co lodówki, tylko, że odwróconą: przekształcają zimne powietrze z zewnątrz w komfortową temperaturę w środku. Wytrzymała technologia i sprawdzone podzespoły Saunier Duval zapewniają niezawodność, komfort, niskie koszty serwisowania i długą żywotność. Poznaj przyszłościową technologię GeniaAir w naszym filmie.

Komfort na życzenie- w każdym domu

Używanie powietrza jako źródła ciepła jest bardzo łatwe, niezależnie od miejsca. Nie ma potrzeby robienia odwiertów, kopania i specjalnych zezwoleń. Oznacza to, że nasze powietrzne pompy ciepła można szybko i sprawnie zainstalować.

Gwarantują idealną temperaturę, zarówno zimą jak i latem, ponieważ nasze pompy ciepła mogą zrobić więcej niż tylko ciepło. W upalne dni mogą odwrócić cykl ogrzewania i uzyskać bardziej komfortową temperaturę w domu, co oznacza, że mają więcej do zaoferowania niż konwencjonalny system grzewczy.

Oszczędność na lata- to się opłaca

Pompy ciepła są zaliczane do odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu koszty eksploatacji są znacznie niższe niż przy wykorzystaniu konwencjonalnych źródeł energii. Wiąże się to niestety z wyższą kwotą inwestycji początkowej, ale szybko się to zwraca. Jeżeli zaplanujesz zakup pompy na wczesnym etapie budowy domu, możesz dużo zaoszczędzić. Na przykład na zrezygnowaniu z budowy komina, rezygnacji z robienia przyłącza gazowego, zmniejszeniu kotłowni, rezygnacji z miejsca do składowania paliwa stałego, rezygnacji z montażu klimatyzacji. Co również istotne pompa ciepła z pewnością podniesie wartość Twojej nieruchomości, przy ewentualnej sprzedaży będzie to dodatkowy argument.

Zaskakująco ciche- ledwo słyszalne w codziennym użytkowaniu

Sam sprawdź jak ciche są nasze pompy

GeniaAir - ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego domu

Ogrzewanie, chłodzenie i ciepła woda, w połączeniu z optymalnym stosunkiem jakości do ceny. Nasza powietrzna pompa ciepła GeniaAir gwarantuje wysoki poziom komfortu i niskie koszty energii. Korzystaj z maksymalnej wydajności i absolutnej niezawodności dzięki wypróbowanej i przetestowanej jakości we Francji. W naszej ofercie znajdują się 2 technologie pomp ciepła- Split i Monoblok.

Dowiedz się więcej o naszej pompie GeniaAir Split

Dowiedz się więcej o naszej pompie GeniaAir Mono

Obiekt referencyjny w Nant

Zobacz projekt Yhnova i jaką role odegrała tam pompa ciepła Saunier Duval. Dom wydrukowany w technologii 3D w ciągu 33 godzin naprawdę robi wrażenie. Czy takie rozwiązanie będzie powszechne w przyszłości?

Jak kupić pompę ciepła?

Niezależnie od tego, czy planujesz nową inwestycję, czy też projekt modernizacji lub wymiany, ważne jest, aby wybierając pompę ciepła spojrzeć na swoje potrzeby.

Chętnie doradzimy, jaką pompę ciepła wybrać do Twoich wymagań:

Znajdź instalatora Saunier Duval

Napisz do nas

Zadwoń do nas