Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Nowość!

IsoTwin Condens, IsoFast Condens

Dowiedz się więcej

Gazowe kotły kondensacyjne IsoTwin Condens i IsoFast Condens

Innowacyjne i łatwe w obsłudze


Nowe kotły kondensacyjne z technologią IsoDyn3 i funkcją FlameFit docenią wszyscy, którzy poszukują energooszczędnego, a zarazem ekologicznego ogrzewania z natychmiastowym dostępem do ciepłej wody.


Kotły IsoTwin Condens i IsoFast Condens, z 2 lub 1 zasobnikiem, gwarantują wysoki komfort ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej.Komfort ogrzewania i zaopatrzeniaw ciepłą wodę


Ciepła woda na żądanie? Nic prostszego!

Błyskawiczna dostawa wody o optymalnej temperaturze odbywa się bez czekania i marnowania zimnej wody.

Obsługa kotłów jest prosta i intuicyjna. Interfejs urządzenia został wyposażony w duży, podświetlany wyświetlacz LCD. Nastawienie zadanej temperatury odbywa się za naciśnięciem jednego przycisku.


Tylko tyle potrzeba, by włączyć również komfortowe ogrzewanie domu przez całą dobę.Maksymalna wygoda


Z nowymi kotłami Saunier Duval współpracują zdalne regulatory z wbudowanym czujnikiem temperatury wewnętrznej. Sterowanie pracą instalacji grzewczej nigdy nie było łatwiejsze.


SprawdźCisza i energooszczędność


Nowe kotły są bardzo ciche, a do tego energooszczędne – również podczas małych poborów wody. Dzięki szerokiemu zakresowi modulacji palnika pracują zawsze z najniższym niezbędnym poborem mocy.


W kompaktowej obudowie mieszczą się wszystkie podzespoły hydrauliki wraz z zasobnikami wody, co dodatkowo redukuje ewentualne straty ciepła.


Jakość dzięki innowacyjnej technologii IsoDyn3


Zastosowanie technologii IsoDyn3 z funkcją inteligentnego ładowania zasobnika Smart Tank Loading gwarantuje wyjątkowy komfort ciepłej wody użytkowej z doskonałą stabilnością temperatury – niezależnie od liczby poborów!Nowe kotły kondensacyjne Saunier Duval potrafią rejestrować zużycie ciepłej wody przez domowników, a po kilku tygodniach nauki rozpoznawać ich potrzeby.


Dzięki innowacyjnej technologii IsoDyn3 zasobniki z wodą są podgrzewane zawsze w odpowiednim czasie, tak aby zapewnić błyskawiczne dostawy ciepłej wody bez względu na liczbę jednoczesnych poborów i zapobiec niepotrzebnemu zużyciu energii.

Dodatkową zaletą technologii IsoDyn3 jest krótki czas ponownego podgrzania wody. Potrzeba jedynie około 10 minut, aby móc pobrać nawet 210 litrów ciepłej wody o temperaturze 40°C. Aby mieć znowu dostęp do tak dużej ilości ciepłej wody użytkowej, wystarczy około 5 minut na regenerację zapasu.


Zobacz, jak działa nowy IsoTwin Condens z technologią IsoDyn3

Technologia IsoDyn3 zapobiega osadzaniu się kamienia w zasobnikach i rozwojowi bakterii legionelli. Ponieważ zasobniki wykonane są ze stali szlachetnej, nie ma potrzeby stosowania i wymiany anody magnezowej.

Adaptacyjna automatyka gazowa FlameFit


Funkcja FlameFit pozwala na stałą jakość pracy kotła, a tym samym optymalizację zużycia energii. Zyskujesz spokój ducha, bo nie musisz się obawiać różnic i wahań w jakości dostarczanego gazu.


Dzięki zastosowaniu adaptacyjnego rozwiązania gazowego FlameFit kocioł dostosowuje i optymalizuje pracę do rodzaju lub jakości gazu. Dzieje się tak, ponieważ elektroda kontrolująca płomień wykrywa zmianę gazu i automatycznie dostosowuje parametry, aby przywrócić idealne spalanie.


Zobacz, jak działa nowy IsoFast Condens z funkcją FlameFit

• Kocioł gazowy kondensacyjny IsoTwin Condens w wersji z 2 zasobnikami

• Kocioł gazowy kondensacyjny IsoFast Condens w wersji z 1 zasobnikiem

Zdalne sterowanie komfortem i oszczędnością energii


Nowa seria regulatorów – MiPro Sense i MiSet


Regulatory temperatury do sterowania pracą instalacji grzewczej MiPro Sense i MiSet obsługuje się tak samo łatwo i wygodnie jak panele nowych kotłów IsoTwin Condens oraz IsoFast Condens.Pamiętaj, że na wymianę systemu grzewczego możesz pozyskać dofinansowanie z programu Czyste Powietrze. Zyskujesz dzięki temu zwrot kosztów wymiany źródła ciepła nawet do 37 000 zł, a dodatkowo ograniczasz emisję szkodliwych substancji do atmosfery.

Dowiedz się więcej


Poproś o ofertę autoryzowanego partnera marki Saunier Duval


Otrzymaj niezobowiązującą wycenę zakupu i montażu nowego kotła gazowego IsoTwin Condens i/lub IsoFast Condens.


Szukaj