Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Przywitaj inteligentne ogrzewanie z MiGo Link

Salon z aplikacją Migo Link i regulatorem MiSet

Krok w nowoczesność dla Twojego domu

MiGo Link to Twój łatwy dostęp do inteligentnego ogrzewania ze wszystkimi jego zaletami:

dotykowym zarządzaniem temperaturą w pomieszczeniu dzięki inteligentnemu urządzeniu lub osobistymi programami czasowymi.

Ciesz się pełną automatyzacją: kontroluj poziom zużycia energii, miesięczne rachunki oraz ślad węglowy.

Zarządzaj swoim systemem grzewczym za pomocą aplikacji i intuicyjnych automatyzacji.

Połącz swój system grzewczy z umiejętnościami Apple HomeKIT lub MiGo Link dla Amazon Alexa.

Skonfiguruj swój system i rozpocznij: Jesteśmy z Tobą cały czas i prowadzimy Cię krok po kroku.

Ogranicz awarie i zyskaj spokój dzięki zdalnemu monitorowaniu przez serwisantów.

MiGo Link: Twoja bramka do inteligentnego ogrzewania

Mimo niewielkich rozmiarów bramka MiGo Link to podstawa inteligentnego systemu grzewczego. To dzięki niej ogrzewanie staje się bardziej wydajne i komfortowe.

Ogrzewaj bardziej komfortowo

Pozwól, aby Twój system grzewczy powitał Cię idealną temperaturą w pomieszczeniu, gdy wrócisz do domu – lub użyj aplikacji, aby łatwo ustawić idealny klimat, kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek jesteś: od wczesnych godzin porannych do późnej nocy, z sofy, z łóżka jak i zdalnie.

Oszczędzaj pieniądze, zyskaj dobre samopoczucie

Gdy dom stoi pusty, nie ma potrzeby, by go ogrzewać. Dlatego MiGo Link zmniejsza temperaturę, gdy wychodzisz, ale wita Cię przytulnym ciepłem, gdy wracasz. W ten sposób redukujesz koszty i zużycie zasobów, a jednocześnie zwiększasz komfort. Ciesz się w pełni ciepłem swojego domu i zyskaj pełne dane dotyczące zużycia by zidentyfikować potencjał dalszych oszczędności.

Połącz się z brakiem trosk

MiGo Link jest inteligentnie połączony z systemem inteligentnego domu oraz – za Twoją zgodą – z Twoim serwisantem. W ten sposób może on zdalnie monitorować Twój system grzewczy i szybko rozwiązywać pojawiające się problemy. To mniej awarii i większy komfort.

Już dzisiaj powitaj jutro

MiGo Link nie ogranicza się do sterowania ogrzewaniem. To cyfrowy ekosystem, który jest stale aktualizowany i rozwijany. To także coraz to nowe inteligentne funkcje pozwalające na podniesienie komfortu, wydajności i zrównoważony rozwój Twojego domu.

Pobierz MiGo Link App

MiGo Link + Smart Thermostat

W przypadku kotła możesz połączyć moduł MiGo Link i aplikację z naszym inteligentnym termostatem. Ogrzewanie będzie jeszcze wygodniejsze i wydajniejsze dzięki czujnikom temperatury i wilgotności oraz integracji internetowych danych pogodowych.

MiGo Link  + nowoczesne regulatory

Inteligentne sterowanie

Nasza oferta to moduł MiGo Link oraz elegancki i nowoczesny regulator systemowy MiPro Sense SRC 720/720f lub regulator pokojowy SRT 380 MiSet . Rozwiązanie kompleksowe, łatwe w obsłudze, z ekranem dotykowym i pełno tekstowym interfejsem.

Bezproblemowy i komfortowy

Nasz system zaprojektowaliśmy tak, aby idealnie wkomponował się w Twoje codzienne życie. Połącz go z inteligentnym oświetleniem, oknami, roletami i wieloma innymi urządzeniami, aby zawsze sterować tak, jak chcesz: dotykowo lub perfekcyjnie ustawioną automatyzacją lub zgodnie z Twoimi potrzebami.

Dopasuje się do Twojego systemu inteligentnego domu

Inteligentne ogrzewanie z aplikacją MiGo Link to dopiero początek! MiGo Link jest kompatybilny z Apple HomeKit, a sterowanie systemem grzewczym stanie się jego częścią. Poczuj najwyższy komfort, zarządzając urządzeniami grzewczymi w jednej aplikacji. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz zająć się tym, co naprawdę ważne.

Współpraca z Apple HomeKit

MiGo Link jest wyposażona w technologię Apple HomeKit, która zapewnia pełną integrację inteligentnego domu z systemem grzewczym. Zarządzaj temperaturą wewnętrzną z poziomu aplikacji Apple Home i twórz indywidualnie zaplanowane automatyzacje z innymi urządzeniami.

Na przykład – korzystaj z geofencingu, aby powiadomić system inteligentnego domu, że się do niego zbliżasz. Dzięki temu przywita Cię idealnie ustawioną temperaturą czy aranżacją oświetlenia. Co jeszcze podłączysz? Wybór należy do Ciebie!

Dzięki złączu plug-and-play w kotłach najnowszej generacji inteligentne ogrzewanie nigdy nie było tak proste

Od 2008 roku wszystkie nasze kotły mogą być podłączane do Internetu i są kompatybilne z ekosystemem

MiGo Link. Uruchomienie tej funkcji zajmie serwisantowi dosłownie chwilę!

Nasze najnowsze kotły, czyli te wyprodukowane po 2020 roku, są wyposażone w złącze plug-and-play. Port eBus znajduje się pod spodem kotła i pozwala na samodzielną instalację. Aby ją przeprowadzić, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Jak przełączyć stary system ogrzewania na nowy komfort: krok po kroku

Twój kocioł jest wyposażony w zewnętrzne złącze eBUS? Jeśli tak, nasze instrukcje wideo sprawnie przeprowadzą Cię przez cały proces modernizacji

Konfiguracja MiGo Link przy pomocy iPhone

Instalacja, gdy złącze eBUS jest wolne

Instalacja, gdy złącze eBUS jest zajęte

Instalacja, gdy złącze eBUS jest wolne

Instalacja, gdy złącze eBUS jest wolne

Instalacja, gdy złącze eBUS jest zajęte

Instalacja, gdy złącze eBUS jest zajęte

Konfiguracja MiGo Link przy pomocy urządzenia z systemem Android

Instalacja, gdy złącze eBUS jest wolne

Instalacja, gdy złącze eBUS jest zajęte

Instalacja, gdy złącze eBUS jest wolne

Instalacja, gdy złącze eBUS jest wolne

Instalacja, gdy złącze eBUS jest zajęte

Instalacja, gdy złącze eBUS jest zajęte

Perfekcyjny serwis dla Twojego komfortu

Rozwiązywanie problemów w systemie grzewczym jest najlepsze, wtedy gdy tego nawet nie zauważasz. Zdalny (po udzieleniu zgody) monitoring prowadzony przez naszego specjalistę serwisowego zapewnia konserwację i rozwiązywanie problemów przed wystąpieniem jakichkolwiek niedogodności. Potrzebujesz pomocy na miejscu, aby rozwiązać problem? Nasza aplikacja MiGo Link wysyła powiadomienie push i oferuje zaplanowanie terminu naprawy bezpośrednio w aplikacji! Połącz to z jedną z naszych umów serwisowych, a zyskasz jeszcze więcej: pełne wsparcie, całkowitą wygodę i maksymalną kontrolę kosztów.

Sprawdź program ecoCOMFORT