Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Zielone pompy ciepła GeniaAir Split i GeniaAir Mono

Oszczędne ogrzewanie, chłodzenie i ciepła woda z odnawialnych źródeł energii

Dowiedz się więcej

Ekologiczne pompy ciepła GeniaAir Split i GeniaAir Mono

Zielona moc odnawialnych źródeł energii


Nowe pompy ciepła w 75% korzystają z energii odnawialnej, która obniży Twoje rachunki i zmniejszy emisję dwutlenku węgla.


Pompy ciepła z serii GeniaAir mają najwyższą efektywność energetyczną. W trakcie dostarczania dużej ilości ciepłej wody do umywalki, prysznica czy instalacji grzewczej, pompa ciepła powietrze/woda jest wydajniejsza niż systemy ogrzewania oparte na paliwach kopalnych.Twój komfort przez cały rok


Zielone pompy GeniaAir Split i GeniaAir Mono ogrzewają Twój dom zimą, chłodzą latem i gwarantują dostęp do ciepłej wody przez cały czas. Bez czekania i marnowania zimnej wody!Prościej się nie da


Z pompami ciepła z serii GeniaAir współpracuje regulator MiPro Sense SRC 720/720f. Wystarczy kilka kliknięć, aby dopasować pracę instalacji do Twoich potrzeb i śledzić zużycie energii.Cicha praca


Pompy ciepła wymagają zewnętrznego urządzenia z wentylatorem do czerpania powietrza. Sprzęt pracuje bardzo cicho – natężenie hałasu urządzenia pracującego w trybie cichym to 28dB. Tyle, co dźwięk tykającego zegara.


Elastyczne rozwiązania wykorzystujące technologię przyszłości

System GeniaAir składa się z jednostki zewnętrznej i jednostki wewnętrznej.

Jednostka zewnętrzna

Moduł instalowany na zewnętrznej ścianie domu, na dachu lub w ogrodzie. Kompaktowe wymiary i minimalistyczny design pasują do każdego otoczenia. Cicha praca pozwala na montaż nawet w gęstej miejskiej zabudowie.

Jednostka wewnętrzna

Centrala grzewcza instalowana w pomieszczeniu np. w piwnicy, garażu czy kotłowni. Zintegrowany zasobnik do ciepłej wody o pojemności 188 litrów pokrywa normalne zapotrzebowanie czteroosobowej rodziny.

Oszczędność nie tylko energii

Na etapie budowy

Oszczędzaj na kosztach w nowym budownictwie. Nie musisz planować pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię, ponieważ do montażu urządzenia potrzebujesz przestrzeń wielkości standardowej lodówki.

Po instalacji

Wyższa klasa efektywności energetycznej A++ oznacza ekonomiczną pracę urządzenia. Wydajność może być regulowana automatycznie w zależności od obciążenia grzewczego dzięki czemu koszty bieżące pozostają na niskim poziomie.


Łatwe i wygodne sterowanie komfortem

Pogodowy regulator systemowy MiPro Sense SRC 720/720f


Sterownik MiPro Sense stale monitoruje zużycie energii i udostępnia przejrzyste informacje. W ten sposób zyskasz komfort i możliwość ograniczenia zużycia energii. Z nowym asystentem personalizacji ustawienie instalacji ogrzewania od podstaw i dopasowanie pracy urządzenia do indywidualnych potrzeb staje się banalnie proste.Zadbaj o zieloną przyszłość kolejnych pokoleń!

Wybierz urządzenie grzewcze Saunier Duval i zyskaj zwrot kosztów nawet do 37 000 zł.

Dowiedz się więcej


Zielone ogrzewanie pompą ciepła Saunier Duval. Chcesz wiedzieć więcej?


Poproś o niezobowiązującą wycenę zakupu i montażu pompy ciepła GeniaAir Split/Genia Air Mono.


Zapytaj o ofertę