Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Poznaj program „Czyste Powietrze” i otrzymaj dofinansowanie nawet do 90%!

Nasze kotły kondensacyjne spełniają wymagania programu Czyste Powietrze

Ministerstwo Środowiska uruchomiło rządowy program „Czyste Powietrze”. Jego głównym celem jest ograniczenie emisji do atmosfery szkodliwych substancji, powstających głównie przez ogrzewanie domów jednorodzinnych słabej jakości paliwem w starych domowych piecach. By realizować ten cel, program oferuje dofinansowanie do wymiany przestarzałych źródeł ciepła oraz innych prac termomodernizacyjnych w budynku. Skorzystaj z programu Czyste Powietrze kupując produkty Saunier Duval!


Wesprzyj z nami program „Czyste Powietrze”

Ochrona środowiska naturalnego jest najważniejszym założeniem programu, a bezpośrednio z tym założeniem wiąże się wymiana źródeł ciepła i termomodernizacja, które są podstawą odpowiedzialnego i mądrego ogrzewania. Finalnym efektem ma być ograniczenie lub całkowite zlikwidowanie szkodliwych pyłów trafiających do atmosfery.

Program „Czyste Powietrze” pozwoli Ci na:

  • ekologiczne i zgodne z normami ogrzewanie,
  • trwałą ochronę środowisko,
  • optymalizację procesu zarządzania energią cieplną w gospodarstwie domowym,
  • zwiększenie oszczędności np. na kosztach eksploatacji.


Kup urządzenie grzewcze Saunier Duval i otrzymaj zwrot części poniesionych kosztów. Możesz dostać dofinansowanie między innymi na kotły kondensacyjne i pompy ciepła.


Jesteś właścicielem lub współwłaścicielem domu jednorodzinnego lub wydzielonego w takim domu lokalu mieszkalnego? A może posiadasz zgodę na rozpoczęcie budowy domu jednorodzinnego? Skorzystaj z przywilejów i dotacji. Dofinansowanie wynosi od 7 000 do nawet 53 000 złotych!

Wysokość dofinansowania uzależniona jest od miesięcznego dochodu na osobę w gospodarstwie domowym. W programie można uzyskać dofinansowanie nawet do 90% kosztów kwalifiowanych inwestycji.

Aktualną tabelę pokazującą wysokości dofinansowania uzależnioną od miesięcznego dochodu znajdziesz na stronie www.nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze.


Pamiętaj, że każde zakupione u nas urządzenie może zamontować Ci jeden z rekomendowanych przez nas instalatorów. Znajdź instalatora najbliżej Twojego domu w naszej wyszukiwarce >


W razie jakichkolwiek pytań możesz wypełnić formularz kontaktowy i skorzystać z pomocy naszych doradców.


Program Czyste Powietrze finansowany jest przez:

  • Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska,
  • Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej informacji znajdziesz na stronie programu: www.nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze